Публикации

Показват се публикации от декември, 2017

Кутия Good Box месец ноември

Изображение
Тралала, любимата ми био кутия отново! Малко късно (отново) публикувам впечатленията си за кутията, но...      Започвам с меденката, която беше първото нещо, което опитах от кутията и много ми хареса! Аз по принцип обожавам меденки, сигурна съм, че не само аз, а тази е и от лимец...     Кокосовото мляко, което също много обичам, този път беше с коледна нотка, а именно с аромат на канела, която се усеща много приятно! Много приятна комбинация с аромат на лято и зима.      Суровото барче беше ОК, но не ми е любимото!     Чайчето Кукер много ми хареса. Но при тези съставки, няма как да не ми хареса. Съдъжржа шипка, лавандула, коприва, кориандър, мащерка, ехинацеа, див босилек. От него дадох и на детето и той също го хареса! :)     Лосионът за тяло с лотус на Bema - Bio Passion, е изключително приятен! Консистенцията е нито твърде течна, нито твърде гъста, перфектна! Ароматът е нежен и сравнително траен. Този прод...