Кутия Good Box месец ноември
Тралала, любимата ми био кутия отново! Малко късно (отново) публикувам впечатленията си за кутията, но... Започвам с меденката, която беше първото нещо, което опитах от кутията и много ми хареса! Аз по принцип обожавам меденки, сигурна съм, че не само аз, а тази е и от лимец... Кокосовото мляко, което също много обичам, този път беше с коледна нотка, а именно с аромат на канела, която се усеща много приятно! Много приятна комбинация с аромат на лято и зима. Суровото барче беше ОК, но не ми е любимото! Чайчето Кукер много ми хареса. Но при тези съставки, няма как да не ми хареса. Съдъжржа шипка, лавандула, коприва, кориандър, мащерка, ехинацеа, див босилек. От него дадох и на детето и той също го хареса! :) Лосионът за тяло с лотус на Bema - Bio Passion, е изключително приятен! Консистенцията е нито твърде течна, нито твърде гъста, перфектна! Ароматът е нежен и сравнително траен. Този прод...