Продукти от iherb.com

   В тази публикация ще споделя моят опит с поръчки от iherb.com
  В рамките на един месец направих 3 поръчки. Едно, че за да не минава митница, поръчката трябва да е под 30лв, второ, че след всяка поръчка исках още и още :) Правят страхотни намаления! Дори и с доставката, излиза по-евтино от България. 

  В първата си поръчка купих добавки за детето. Много хвален беше сиропът с черен бъз и реших да го взема, както и витамините на Alive! Само тези два продукта в България са на обща цена над 50-60лв. Към тях поръчах и една паста за зъби, която беше т. нар. trial продукт и беше намалена от около 9-10лв на 2.50лв. Трите продукта, заедно с доставката, излязоха малко над 40лв. Както и да го смятам, определено си заслужава! Е, трябваше да ходя до митницата, но показах извлечение от банковата сметка и поръчката, и срещу 1.50лв ми дадоха пакета. Хубавото е, че митницата работи и в събота!


   С втората поръчка, обаче, имах проблем. Един продукт не пристигна. Подадох сигнал в сайта, писах им имейл, но така и няма резултат още. Вече повече от седмица. Надявам се все някога да отразят жалбата ми, защото иначе е доста разочароващо. Точно гланцът за устни на Alba Botanica не ми дойде, а така исках да го пробвам! Поне маската е тук. Още не съм я пробвала, тъй като имам започнати 2-3 други, но и нейното време ще дойде. Надявам се да е толкова добра, колкото я хвалят! Другите 3 продукта, които пристигнаха с втората ми поръчка, са добавки. Витамин Д, Ехинацея и някакъв trial с 10бр капсулки, които са за засилване на имунитета. 


   Последната, трета поръчка, пристигна днес. Въпреки лошото време, изтичах до пощата, защото нямах търпение да си я взема! Невзрачното иначе кашонче, ми донесе чудни неща! :) Първо ще спомена маската за лице с арганово олио и синя глина, тъй като в момента съм с нея. Първото ми впечатление беше ароматът - силно на мента. Консистенцията е стандартна, нежна. Препоръчва се да се седи с нея около 10-20мин. През това време буквално се стопи на лицето ми. Усещам кожата си стегната и леко изсушена. Като цяло, много ми харесва!
Кремът за ръце на Madre Labs е отново с арганово олио и е стра-хо-тен! Ароматът не e натрапчив, не е твърде мазен и оставя ръцете меки и хидратирани!
        Другият продукт, който чаках с нетърпение е на Elf - коректор за зоната под очите и хайлайтър. Пробвах ги и за цената си, продуктът е повече от добър! Хайлайтърът не е най-добрият, който съм ползвала, но не е твърде зле. Сякаш коректорът е по-добрият, което е супер, тъй като аз заради него го поръчах. Но, за 5лв, всичко е повече от прекрасно!
       Балсамчето за устни с аромат на нар на Now Solutions е точно, каквото харесвам - нежен аромат и супер хидратиращ, ще го ползвам с голямо удоволствие! При мен тези продукти вървят най-много :)










Последният продукт, са капсули CoQ10, но както и другите добавки, все още не съм ги изпробвала, но те така или иначе са за майка ми! :)

Коментари