Кутия Rouge MakeUp
Вчера получих още една кутия от сайта www.rougebulgaria.com, която беше експеримент. Нова е на пазара, предлага се в няколко варианта - от 25лв до 150лв. Аз като експериментална, си поръчах най-евтината. Първото, което ми направи лошо впечатление, е че при завършване на поръчката, пишеше, че доставката е безплатна, а реално беше над 4лв. Отворих картонената кутия и открих 3 продукта. Една четка за грим на Zoeva, която вече пробвах и ми допадна.
Следващия продукт е черна маска за точки на китайската марка Pil'aten. Информация от опаковката на маската не може да се получи, тъй като китайският не е най-голямата ми сила! Добре, че съм виждала как се ползва. Намазах си носа и зачаках. Е, след известно време, махайки я - нищичко не се откъсна от с мен, ни една черна точка, ни една мръсотийка. Което ме навежда на следната мисъл: Или аз имам ултра чиста кожа, или прехвалената маска върши нулева работа!
Следващия продукт е черна маска за точки на китайската марка Pil'aten. Информация от опаковката на маската не може да се получи, тъй като китайският не е най-голямата ми сила! Добре, че съм виждала как се ползва. Намазах си носа и зачаках. Е, след известно време, махайки я - нищичко не се откъсна от с мен, ни една черна точка, ни една мръсотийка. Което ме навежда на следната мисъл: Или аз имам ултра чиста кожа, или прехвалената маска върши нулева работа!
Следващия продукт е гланц на Kylie. След предходната китайска маска, веднага ми изниква в главата идея, че и гланцът е със същия произход. Не мога да твърдя нищо със сигурност, но е факт, че абсолютно същите се продават из китайските сайтове. Така или иначе не ми хареса въобще като консистенция и трайност!
В заключение - за 30лв ще ползвам само четката. Не мисля, че си заслужава, затова и няма повече да повторя с тази кутия и ще се придържам към вече утвърдените ми фаворити. Не съжалявам, обаче, че опитах, защото иначе нямаше да знам, че не си заслужава! :)
Коментари
Публикуване на коментар