Кутия от lipbalm октомври 2017

Първата ми публикация в блога! Ще я посветя на последната кутия-изненада, която получих. Малко предистория. В последните шест месеца се "зарибих" адски много по този тип кутии. Първо започнах с good box. Не съм пропуснала нито една! След това реших да пробвам и с бюти кутии. Опитите ми с full box досега са повече от успешни, затова тези двете са ми фаворити. Веднъж получих your box и ще ми е последен. Няколко пъти поръчвах и английската Birchbox. В други публикации ще опитам да разкажа за тях, макар и със задна дата.
Та, последната кутия, която получих, също беше експеримент. За пръв път си поръчвам от lipbam. Обещаваха страхотни продукти. Честно казано, тайно се надявах да получа спирала на Givenchy, но явно не съм стискала достатъчно силно палци... Получих сами по себе си хубави продукти, но уви, съвсем неподходящи за мен. Разочаровах се. Много.

Първият продукт, е дневен крем за чувствителна кожа на Olay, със SPF 15. Марката познавам от повече от 10г. За пръв път я видях в САЩ. Радвам се, че най-накрая ще опитам техен продукт, макар и с такова закъснение. Мнение ще дам по-късно.

Следва вторият продукт, който може би ще има шанс за употреба е  Glossy Lip Balm на Manhattan, макар че аз Nude цветове на устните си не слагам, тъй като съм бяла и изглеждам като мъртвец. Ще му дам шанс по няколко причини: 1. цветът не е твърде наситен, което в моя случай е добре!; 2. пише, че е балсам, а аз обожавам балсами за устни, мазно ли е - давайте го насам! :); 3. има много приятен блясък. Ако трябва да съм абсолютно точна - цветът е Cinnamon Roll.
Третият продукт, който може би някога бих сложила, е моливът за устни на W7 Lip Twister. Цветът е Malbec и е много наситен. Като цяло нищо му няма, изглежда си много добре, но аз моливи мноооого рядко ползвам.
Както вече стана ясно, изброявам продуктите в деградация :D Следват тези, които въобще не съм сигурна, че някога бих ползвала, поради цветовото несъответствие.
Четвъртият продукт са сенки на Manhattan - Endless Stay Duo Eyeshadow. На опаковката пише, че са дълготрайни /може би/ и кремообразни /да, наистина текстурата е много приятна/. Като цяло ми харесват, стига да бяха в друг цвят. Да, тюркоазът ми е любим цвят, но не и на очите!
Последният продукт, който се предполага, че е най-скъпият и би следвало да ме зарадва най-много, всъщност ме разочарова най-много. Ако трябва да съм честна, даже ме изуми! Става въпрос за коректора на Mary Kay, който сигурно е страхотен, но аз не бих могла да го разбера, тъй като е в цвят Bronze! Кой по дяволите, ползва коректор в толкова тъмен цвят?! Е, добре де, сигурно съществуват такива хора, но аз определено не съм от тях. Аз съм със страшно бяла кожа, използвам най-светлия или един тон по-тъмен от най-светлия цвят, но Bronze - никога, дори и след море. Да, за съжаление не почернявам.
И след всичко написано до тук мога да направя следните изводи: Като цяло кутията е хубава и би си заслужавала, ако продуктите са съобразени с адресатката си. Затова и предложих на сайта Lipbalm да направят бюти профил, спрямо който да изпращат продуктите. Дори и да се оскъпи кутията, по-добре да платиш 30лв за продукти, които със сигурност ще ползваш и ще ти харесват, отколкото 20-25 за такива, които ще си седят. Мисля, че всеки би се съгласил с мен!
Това е засега. Честита ми първа публикация! :)

Коментари

Популярни публикации от този блог

Продукти от iherb.com

Кутия Rouge MakeUp

Кутия Full Box ноември 2017