Кутия Full Box ноември 2017
Дългоочакваният момент от месеца дойде отново! Любимата кутия е в ръцете ми. За съжаление не ми остана време веднага да напиша статията, но ето че моментът да споделя впечатленията си, дойде!
Признавам, че най-много се зарадвах на СС крема, защото точно такъв ми трябваше в този момент, а и е точния цвят. Прибрах се вкъщи и супер ентусиазирана смело започнах да се мажа и... О, ужас! Кремът не попива добре, не се разнася лесно, стои като маска. Първо впечатление - ужасно! Сутринта реших да му дам втори шанс и да си го сложа за през деня в офиса. Искам да кажа, че по-ужасяващо не съм изглеждала! Винаги съм си мислела, че все още нямам много видими бръчки или просто никога не са се виждали осезаемо! Този път, обаче, изглеждах като някаква лелка. Бръчки: край очите, край устата... Така се беше събрал този крем, че думи нямам да опиша как точно изглеждах! Комично и тъжно! Кремчето отива на боклука, за мое огромно съжаление! Наистина му възлагах големи надежди!
Следващият продукт са сенките за очи. Супер симпатични са, но на мен синьо не ми отива на очите, независимо, че това е любимият ми цвят. На кафявите си очи харесвам кафяви сенки и това е!
Маската за лице на Tony Moly I'm Real е това, което очаквах. Обичам шийт маски! Има охлаждащо действие и прави кожата мека и нежна. Пишеше, че е без отмиване, но аз все пак измих лицето си. Харесва ми!
Измивният крем е страхотен! С удоволствие ще си го ползвам! За моята суха кожа е прекрасен. Не изсушава кожата, измива перфектно! Пише, че съдържа вит. С и арганово масло, но на мен ми мирише леко на портокал! Много ми харесва!
Гел маските за под очите ми се струват нормални. С едно ползване няма как да разбера ефективни ли са, затова се доверяваме на това, което пишат за тях, а именно, че намаляват появата на фини линии и бръчки около очите, облекчават подпухването и тъмните кръгове около очите. Съдържат колаген и Q 10.
Душ гел! Ах, колко обичам всичко измивно! Гелове, пяни, скрабове - дайте ги насам! А ако миришат хубаво, ме печелят завинаги! Само помирисах този конкретен душ-гел и ароматът на ягоди ме завладя! Не е много траен, но аз така или иначе след баня се мажа с лосион и това не е от голямо значение. Важното е докато съм в банята да ми мирише, особено на ягоди! Ммммм...
И накрая, брошурата казва, че приблизителната стойност на всичко е около 80лв. СС крем - 35лв, сенки - 9 лв, маска - 6 лв, измивен крем - 16 лв, пачове - 12.50лв и душ-гел - 12лв
Честит щастлив ден от месеца, момичета! Чакам с нетърпение следващия!
Признавам, че най-много се зарадвах на СС крема, защото точно такъв ми трябваше в този момент, а и е точния цвят. Прибрах се вкъщи и супер ентусиазирана смело започнах да се мажа и... О, ужас! Кремът не попива добре, не се разнася лесно, стои като маска. Първо впечатление - ужасно! Сутринта реших да му дам втори шанс и да си го сложа за през деня в офиса. Искам да кажа, че по-ужасяващо не съм изглеждала! Винаги съм си мислела, че все още нямам много видими бръчки или просто никога не са се виждали осезаемо! Този път, обаче, изглеждах като някаква лелка. Бръчки: край очите, край устата... Така се беше събрал този крем, че думи нямам да опиша как точно изглеждах! Комично и тъжно! Кремчето отива на боклука, за мое огромно съжаление! Наистина му възлагах големи надежди!
Следващият продукт са сенките за очи. Супер симпатични са, но на мен синьо не ми отива на очите, независимо, че това е любимият ми цвят. На кафявите си очи харесвам кафяви сенки и това е!
Маската за лице на Tony Moly I'm Real е това, което очаквах. Обичам шийт маски! Има охлаждащо действие и прави кожата мека и нежна. Пишеше, че е без отмиване, но аз все пак измих лицето си. Харесва ми!
Измивният крем е страхотен! С удоволствие ще си го ползвам! За моята суха кожа е прекрасен. Не изсушава кожата, измива перфектно! Пише, че съдържа вит. С и арганово масло, но на мен ми мирише леко на портокал! Много ми харесва!
Гел маските за под очите ми се струват нормални. С едно ползване няма как да разбера ефективни ли са, затова се доверяваме на това, което пишат за тях, а именно, че намаляват появата на фини линии и бръчки около очите, облекчават подпухването и тъмните кръгове около очите. Съдържат колаген и Q 10.
Душ гел! Ах, колко обичам всичко измивно! Гелове, пяни, скрабове - дайте ги насам! А ако миришат хубаво, ме печелят завинаги! Само помирисах този конкретен душ-гел и ароматът на ягоди ме завладя! Не е много траен, но аз така или иначе след баня се мажа с лосион и това не е от голямо значение. Важното е докато съм в банята да ми мирише, особено на ягоди! Ммммм...
И накрая, брошурата казва, че приблизителната стойност на всичко е около 80лв. СС крем - 35лв, сенки - 9 лв, маска - 6 лв, измивен крем - 16 лв, пачове - 12.50лв и душ-гел - 12лв
Честит щастлив ден от месеца, момичета! Чакам с нетърпение следващия!

Коментари
Публикуване на коментар