Кутия Good Box месец октомври 2017

Любимият ден от месеца дойде! Получих кутията си от good box. Отново е празник за сетивата!
     Започвам от хранителните, тъй като са по-малко и веднага бяха опитани! Чайовете Verve не съм консумирала все още, тъй като ги познавам много добре и засега си ги пазя :) Мога да кажа само, че си заслужават много, страхотни са! Към суровото барче съм със смесени чувства, тъй като там съм доста претенциозна, но само ще кажа, че не е най-лошото, което съм опитвала, просто не е и най-доброто! Алоето не ми хареса въобще, ако трябва да съм честна, докарваше на вкиснато! И накрая: най-доброто! Ореховките с тахан на Мусала са убийствени!!! Меки, сочни и адски вкусни!
    Преминавам към козметиката.Душ-гелът на Sante изглежда много добре. Ароматът му е много слаб, идеален е за всички, които не обичат натрапчивите миризми. Само че, аз не съм от тях! :) Аз обичам душът ми да е и ароматерапия. Не знам доколко ще си допаднем с този душ-гел, малко съм скептична! Маслото от манго изглежда уникално и имам големи надежди за него! Не съм го отворила, тъй като в момента имам отворено бурканче с масло от шеа, което искам да си изхабя и тогава да начена друго. Като цяло, много ми харесват и не искам да хвърля нищо! Ексфолиантът за лице и тяло също изглежда много обещаващо, но и такъв имам отворен, от който между другото, съм много доволна (също го получих с good box). Мострите на антицелулитното олио на Weleda и прахът за пране Friendly ще бъдат пробвани тези дни!
Това е много накратко за поредната страхотна кутия на good box. Препоръчвам я горещо, досега не ме е разочаровала!

Коментари

Популярни публикации от този блог

Продукти от iherb.com

Кутия Rouge MakeUp

Кутия Full Box ноември 2017